Pokoje Rewalpokoje
noclegi rewal pokoje rewal okolice rewal okolice rewal
Start
Pokoje
Cennik
Dojazd
Oferta dla grup
Rezerwacja
Opinie
Okolice Rewal

Galeria / Pokoje małe

Pokoje Rewal Rewal
Rewal Rewal Rewal
Rewal Pokoje

Wybierasz się na wakacje z małżonkiem, przyjacielem, a może z dzieckiem? Zapoznaj się z naszą ofertą małych pokoi dla jednej, dwóch lub trzech osób. Urlop to czas, na który każdy z nas czeka przez cały rok. Zadbaj o to, aby Twój urlop by udany również w tym roku! Jeśli chodzi o pokoje Rewal ma naprawdę sporą ofertę, dlatego tak ważne jest, aby wybrać pensjonat, który w stu procentach zaspokoi nasze potrzeby i zapewni udany wypoczynek.

Wszystkie 2 i 3-osobowe pokoje w pensjonacie Albatros mają łazienkę, lodówkę, telewizor, czajnik, a także parawan i kod plażowy. Użytkownicy laptopów i innych urządzeń mobilnych do woli korzystają z internetu przez darmowe Wi-Fi. Każdy z pokojów ma taras lub duży balkon - można tu swobodnie zorganizować grilla lub opalać się na wygodnych krzesłach. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby przygotować dla naszych gości pokoje najwyższej jakości, komfortowe i funkcjonalne, a jednocześnie przytulne i zachęcające do spędzenia czasu z bliskimi na przykład w deszczowy dzień.

Szukasz miejsca na udany wypoczynek? Nie szukaj, ponieważ właśnie je znalazłeś! Pensjonat Albatros zaprasza do komfortowych pokojów w Rewalu - nadmorskiej miejscowości, do której każdego roku przyjeżdża tysiące turystów - wielbicieli morza, plaży, opalania się, sportów wodnych, zabaw, przepięknych zachodów słońca, jak również plażowych imprez zachęcających do udziału zarówno dorosłych, jak i dzieci. Pensjonat Albatros w Rewalu gwarantuje najlepiej spędzony czas w przyjemnej atmosferze. Odwiedź nas tego lata!

Albatros Rewal
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Pokoje i pensjonaty Rewal, ul. Kościuszki 4, Rewal. Projekt: Bonadi.pl
Polityka prywatności Cookies / Polityka Zachowania Prywatności (RODO)
Facebook